Danas smo svečano proslavili naš rođendan. Prigodnim kulturno – umjetničkim programom koji su pripremili naši učenici sa svojim nastavnicima, obilježili smo Dan škole.  Direktorica škole, Sanita Mazić se obratila prisutnima. Istakla je da je ponosna na uspjehe koje nižu učenici naše škole te da iz generacije u generaciju postižu sve bolje rezultate, što doprinosi kvalitetnoj afirmaciji škole

Ovom prilikom uručena su priznanja najboljim učenicima ove generacije. Pedagogica, Mersija Bojić uručila je priznanja najboljim učenicima razreda. Uručena su priznanja učenicima i nastavnicima koji su postigli zapažene rezultate u vannastavnim aktivnostima.

 

 

Učenici iz Gornje i Donj Višće su uljepšali naš program, te nas i lijepo nasmijali.

Mladi plesači, pjevači, veliki a i oni malo manji, zajedno sa horom ,te hor ilahija naše škole, nagradili su nas prelijepim izvedbama. 

Jubilej u radu u ovoj školskoj godini obilježava Esad Purdić. Uručena su posebna priznanja uposlenicima naše škole, te plaketa uposleniku Rizvic Ramizu.

Ovaj dan je poseban i za našu učenicu Hesejnović Edinu koja je proglašena učenicom generacije.

(Album fotografija možete pogledati na našoj facebook stranici https://www.facebook.com/osvisca/

.tekst: E.Š.

 

Categories: Vijesti